Rezerwuj online ZADZWOŃ DO NAS

Hotel z Basenem dla Dzieci


Rezerwuj bez pośredników i oszczędzaj
Zadzwoń lub zarezerwuj na stronie

Zyskasz najlepszą ofertę
Unikniesz dodatkowych opłat

Otrzymasz natychmiastowe potwierdzenie

Lokalizacja i dojazd

Tuż nad Wisłą, blisko szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych. Bardzo łatwy i szybki dojazd do Ustronia - sprawdź i wypocznij!

Doskonały, wysoko oceniany hotel z basenem dla dzieci. Szybki dojazd drogą 2-pasmową, zadaszony parking, mnóstwo atrakcji w cenie - wszystko to sprawia, że Hotel Olympic Wellnes & SPA to świetny hotel w górach z basenem dla dzieci. Zapraszamy do cudownego Ustronia tuż nad Wisłą, przy ścieżkach rowerowych i spacerowych, z basenem, jacuzzi, kręgielnią, doskonałą kuchnią. Tutaj naprawdę wypoczniesz z bliskimi!

Dzieci w wieku do 4 lat śpią gratis! Mnóstwo dodatków, atrakcji, możliwości w cenie noclegu sprawia, że Hotel Olympic Ustroń to doskonały hotel z basenem i atrakcjami dla dzieci.

Dlaczego warto?

Aktywny wypoczynek: Wybierając się do hotelu z basenem dla dzieci, zapewnisz swoim dzieciom możliwość aktywnego spędzania czasu. Pływanie to doskonała forma rekreacji, która nie tylko rozwija umiejętności motoryczne, ale także przyczynia się do ogólnego dobrego samopoczucia.

Zdrowe oddychanie: Ustroń, położony w górach, oferuje korzystny mikroklimat. Górskie powietrze jest bogate w czysty tlen, co wpływa pozytywnie na zdrowie dzieci. Pobyt w takim miejscu sprzyja zdrowiu, może przynieść korzyści dla układu oddechowego.

Rozwój sensoryczny: hotel z basenem dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie zdolności sensorycznych dzieci. Kontakt z wodą, różnorodne bodźce zmysłowe związane z ruchem mogą wspomagać rozwój koordynacji i percepcji sensorycznej.

Relaks dla rodziców: Wybierając się do hotelu z basenem w górach dla dzieci, rodzice również mogą skorzystać z chwil relaksu. Dzieci bawiące się na basenie pozwalają rodzicom na odpoczynek, co sprawi, że cała rodzina zyska pełną satysfakcję z wypoczynku.

HOTEL OLYMPIC****
ul. Grażyńskiego 10
43-450 Ustroń

Rezerwuj bez
pośredników
i oszczędzaj!

Oszczędzaj dodatkowo

Zamów newsletter ze zniżkami i kodami rabatowymi
W każdym momencie możesz zrezygnować z subksrypcji

Rezerwuj online ZADZWOŃ DO NAS